kurs online

projektowania z programem Sketchup

Pierwszy w Polsce kurs online, który przeprowadzi Cię przez metody projektowania przy użyciu intuicyjnego programu graficznego. Bez wychodzenia z domu, bez narzuconych terminów, za to przy pełnym wsparciu najlepszych profesjonalistów w branży.

Jesteś początkującym architektem lub projektantem wnętrz, i pragniesz poznać od podstaw jeden z najpopularniejszych programów do obróbki graficznej.
Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, ale zacząć projektowanie w innym niż dotychczas programie.
Jesteś architektem-amatorem i chciałabyś podjąć starania w kierunku usystematyzowania swojej wiedzy, nie wiesz jednak, czy to do końca „dla Ciebie”.
Ten kurs jest właśnie

Oferuję Ci pierwszy w Polsce, kompleksowy kurs Sketchupa, który przeprowadzi Cię przez wszystkie zagadnienia, które musisz poznać, aby móc w pełni korzystać z jego możliwości. Razem ze specjalistami z branży architektury, projektowania i dekoracji wnętrz poznasz wszystkie kroki jakie musisz postawić, by cieszyć się swoim doskonałym projektem – od instalacji programu, przez omówienie interfejsu i funkcji, po samodzielne tworzenie wizualizacji 3D.

Dołączając do kursu otrzymujesz:

Nielimitowany dostęp

do nagrań video

Kurs składa się z 8 modułów, a każdy z nich zawiera 10 lekcji – to w sumie 80 nagrań!

Kompendium wiedzy

w pigułce!

Materiały pdf, w których zawarte są wszystkie najważniejsze informacje z kursu.

Bezpłatna konsultacja

z prowadzącymi

Możliwość bezpłatnej konsultacji z prowadzącymi, i to do trzech miesięcy po ukończeniu przez Ciebie kursu!

Doświadczenie w branży projektowej
15 lat
Liczba zadowolonych klientów
100%
Coś tutaj jeszcze
100%
Znajomość programu
100%

Agnieszka Zawada

Architekt, właścicielka pracowni projektowej „ProjektujTo”. Prelegentka wielu konferencji dla architektów, autorka kursów i warsztatów dla początkujących architektów. Pasjonuje się odnawialnymi źródłami energii, co widać we wszystkich jej projektach.

Małgorzata Bidola

Dekoratorka wnętrz, właścicielka portalu decoratorka.pl, autorka e-booków i szkoleń dla dekoratorów i projektantów. Wciąż rozwija swoje pasje i zdobywa nową wiedzę, między innymi na konferencjach organizowanych Europejskie Stowarzyszenie Projektantów i Architektów w Berlinie.

0
lat doświadczenia
0
coś jeszcze
0
zadowolonych klientów
0
lat doświadczenia
0
coś jeszcze
0
zadowolonych klientów

Andrzej Kuciński

Projektant wnętrz, z zawodu i zamiłowania. Autor książki „Nowoczesne metody projektowania”, która stała się bestellerem miesięcznika „Twój Architekt”. Kocha świeże, jasne wnętrza, a jego ulubiony styl to skandynawski.