Przejdź do treści

Kilka słów o mnie...

no może trochę więcej.

Wirtualna Asystentka Oferta

Odkąd pamiętam działałam wielozadaniowo. Uczyłam się w dwóch szkołach równolegle, rozwijałam swoje pasje i od zawsze lubiłam pomagać. To właśnie dlatego zostałam Wirtualną Asystentką. By być wsparciem dla innych i móc czerpać energię i satysfakcję ze swojej pracy

Z wykształcenia jestem pedagogiem, muzykiem, rytmiczką, gram na fortepianie, śpiewam. W branży WA działam od czterech lat, wiele się przez ten czas nauczyłam i wciąż się uczę, by móc być jak największym wsparciem dla swoich obecnych i przyszłych klientów. 

Ukończyłam studia podyplomowe Social Media & Content Marketing, gdzie poznałam nowe trendy oraz obecne metody działania w zakresie Social Media. Lata doświadczenia w pracy z dziećmi nauczyły mnie nieszablonowego myślenia oraz wydobyły ogromne złoża kreatywności.

Pomyślisz: co to wszystko ma wspólnego z branżą Wirtualnej Asystentki?

Jestem mistrzem organizacji i planowania, dlatego przypomnę Ci o wszystkim, o czym na co dzień zapominasz. Wprowadzę do Twojego biznesu spójną harmonię i nadam nowy rytm działań. Dzięki muzyce mam umysł analityczny, gromadzę i przetwarzam dane niczym Intel Core i7, szybko się uczę, potrafię pisać na klawiaturze więcej niż dwoma palcami ;). Pracuję wydajnie, lubię rozwiązywać problemy, mieć wszystko poukładane, dążę do wyznaczonych celów. Lubię też pracować z tekstami. Wyłowię Twoje literówki, poprawię przecinki, popracuję nad SEO… Z natury jestem optymistką, uśmiech często u mnie gości i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Co to oznacza dla Ciebie? 

Stanę na rzęsach, żeby wszystko było po Twojej myśli!

Chcesz mnie lepiej poznać? Umów się na darmową konsultację:

Sprawdź, ile czasu mogłabyś zaoszczędzić dzięki mnie
i wykorzystać go lepiej niż dotychczas!