Przejdź do treści

Kim jest Wirtualna Asystentka?

Wirtualna Asystentka współpraca

Zastanawiasz się,
kim właściwie jest Wirtualna Asystentka?

Wirtualne Asystentki mimo tego, że od kilku lat działają czynnie na całym świecie, dopiero od niedawna zyskują swoją małą sławę. Co mam na myśli? Polscy przedsiębiorcy są coraz bardziej świadomi i wielu z nich powoli odkrywa zalety współpracy z Wirtualną Asystentką, a technologia idzie do przodu i świat idzie do przodu, wciąż rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanego, kompetentnego, odpowiedzialnego współpracownika i to niekoniecznie stacjonarnego. Zdalna współpraca ma wiele zalet zarówno technicznych jak i finansowych. Ale o tym na pewno jeszcze napiszę 🙂

Kim zatem jest Wirtualna Asystentka?

Ile Wirtualnych Asystentek tyle odpowiedzi, sprawdźcie moje TOP 3:

  • To Twoje wsparcie

Głównym zadaniem Wirtualnej Asystentki jest pomoc w rozwoju Twojego biznesu, osiąganiu celów czy usprawnieniu codziennej pracy. Delegując jej swoje obowiązki, odciążasz siebie i swoją głowę, skupiasz się na własnych priorytetach, które są filarem Twojej firmy, całą resztą może zająć się Wirtualna Asystentka. Ma to same plusy 🙂 Przede wszystkim jesteś spokojniejszy, bo masz pewność, że wszystko jest zrobione.

  • To przedsiębiorca taki jak Ty

Wirtualna Asystentka prowadzi własną działalność gospodarczą lub jest freelancerką. Działa legalnie na rynku i płaci podatki jak każdy. Warto wspomnieć, że Wirtualna Asystentka współpracuje z kilkoma osobami równocześnie, przy czym nie wpływa to negatywnie na jakość usług! Uwierz mi, jestem mistrzem organizacji, znam narzędzia usprawniające codzienne działania firmy. Albo może po prostu sprawdź?

  • To kompetentny współpracownik

Jeśli znajdziesz Wirtualną Asystentkę z prawdziwego zdarzenia (bo różnie z tym bywa) możesz być pewien, że wspólnie podkręcicie obroty Twojej firmy . Wirtualne Asystentki mogą posiadać swoją specjalizację: branżę, w której się dobrze czują lub mają doświadczenie i wiedzę na jej temat. Zdarza się też, że są elastyczne tematycznie. Robią dobry research danej branży i spokojnie dają radę! Mają zaplecze narzędziowe, które jest skuteczne w każdej dziedzinie, a poza tym… te Wirtualne Asystentki to zdolne dziewczyny są! Cały czas się kształcą, szkolą, dowiadują, rozwijają i szybko przyswajają nową wiedzę, bo bez tego ani rusz! Różnorodność branż, technologii, narzędzi i działań tego właśnie wymaga. Ale przecież: Damy radę!

Najważniejsze to znaleźć swoją Idealną Wirtualną Asystentkę, nadającą na tych samych falach i najlepiej- wyprzedzającą Twoje myśli!

Jak to zrobić? O tym będzie kolejny wpis.

Chcesz być na bieżąco? Polub mojego Facebooka 

Jeśli masz pytania chętnie na nie odpowiem. 

Napisz komentarz lub skontaktuj się ze mną kontakt@katarzynagacek.pl

1 komentarz do “Kim jest Wirtualna Asystentka?”

  1. Pingback: Gdzie szukać Wirtualnej Asystentki? | Katarzyna Gacek

Możliwość komentowania została wyłączona.